Kto głosuje na Konfederację.

1. Osoby niezaradne życiowo ale z przerośniętym ego. Dostają po dupie od tzw. rynku, ale nie przyjmują do wiadomości tego że nie radzą sobie w realiach polskiego neoliberalizmu gospodarczego i wierzą w bajeczki że ich niepowodzenia to wina tego że neoliberalizmu w Polsce jest za mało.

2. Tzw. Janusze Biznesu, osoby które nie mają żadnych predyspozycji do tego by prowadzić własny biznes, a mimo to biorą się za to i za swoją nieudolność na tym polu obwiniają „zły system” (podatki, prawo pracy, płacę minimalną).

3. Młodzi mężczyźni którzy nie potrafią znaleźć sobie kobiety, są nieatrakcyjni czy to wizualnie czy to we łbie mają pusto, kobiety ich odrzucają, a oni reagują na to nienawiścią do kobiet, Konfederacja która kobietami gardzi, poniża je i widzi kobietę głownie jako inkubator rozpłodowy jest dla nich naturalnym wyborem.

4. Ukryci geje, którzy nie mogą się pogodzić z tym że wolą chłopców, więc stosując zasadę wyparcia reagują nienawiścią do całego środowiska LGBT (typowe zachowanie dla chłopaków z ruchawek narodowych), inaczej trudno wytłumaczyć tak skrajną nienawiść wobec homoseksualistów.

5. Pedofile, dla nich to chyba jedyna opcja polityczna, Korwin-Mikke który nie raz wypowiadał się w obronie pedofilii, a zboczeńcy w sutannach mają w Konfederacji więcej wsparcia nawet niż od PiSu.

6. Jednostki aspołeczne, negują podatki a co za tym idzie instytucję państwa i wszystko co się z nią wiąże, są wrogami solidaryzmu społecznego, zawsze głośno krzyczą przeciw niemal wszystkim inicjatywom prospołecznym mającym na celu budować pozytywnie rozumianą wspólnotę i polepszać warunki życia ogółu obywateli.

7. Darwiniści społeczni, „masz kasę będziesz mógł wszystko, jesteś biedny zdychaj”, o tyle to dziwne że na Konfederację głosują głównie ludzie niezaradni, no ale cóż poziomem intelektu elektorat tej partii nie poraża.

8. Faszyści, wszelkie hasła wymierzone w uchodźców, w środowiska LGBT, głoszenie supremacji tzw. „białej rasy” i „czystości rasowej”, wszechobecny antysemityzm.

9. Po prostu bezrozumni idioci, bo jak można psioczyć na wielkie koncerny i zarazem popierać politykę cięcia podatków dla najbogatszych i totalną deregulację gospodarki, jak można nazywać siebie wolnościowcem i zarazem popierać antyaborcyjny zamordyzm wobec kobiet, prześladowanie osób LGBT, dyskryminowanie obcokrajowców.